Home

Přírodní koupaliště Zlínský kraj

ZLÍNSKÝ KRAJ - Kvalita vody v přírodních koupalištích Zlínského kraje je na začátku prázdnin dobrá. Voda je na všech sledovaných místech vhodná ke koupání, řekla ČTK Eva Javoříková z krajské hygienické stanice Nádherné ochlazení nabízí také přírodní památka - lom v Kurovicích. Dříve zde bylo koupání zakázáno. Nyní úřady koupání za drobný finanční obnos povolují. Do Zlínska za koupáním. Jedna z nejlepších koupacích lokalit v okrese Zlín se nachází v obcích Luhačovice a Pozlovice Zlínský kraj - Léto je v plném proudu a počasí nám přeje, Deník proto nabízí přehled vybraných nejoblíbenějších přírodních koupališť ve Zlínském kraji. Chci zprávy do e-mailu. Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení. Přírodní koupaliště Na stanoch Přírodní koupaliště v Ostrožské Nové Vsi je ideálním místem pro odpočinek u vody. Můžete si vybrat mezi kamenitou, travnatou či písčitou pláží, přičemž všechny jsou každodenně udržované. Pro děti je zde připravena velká skluzavka. Pro příznivce aktivního odpočinku je možné zdarma využít volejbalové hřiště 6. 2011 0:00. ZLÍN - Relativně dobrá kvalita vody je zatím ve všech sledovaných přírodních koupalištích ve Zlínském kraji. Vyplývá to z údajů Krajské hygienické stanice Zlínského kraje. Hygienici začali kvalitu vody sledovat od přibližně poloviny května. Na Zlínsku a Uherskohradišťsku jsou naposledy známy rozbory.

Jak jsou na tom přírodní koupaliště v našem kraji? - ZLIN

Rubrika: Zlínský kraj . 0. Zlínský kraj. Luhačovická přehrada. 1. přehrada lom mapa koupacích vod mapa koupání v přírodě nudapláže plovárna polsko potápěči pískovna přehrada přírodní koupaliště přírodní toky rybník rybolov tipy video procházka vodní nádr. Koronavirus (COVID-19) Zlínský kraj; Opatření obecné povahy ve věci stanovení monitorovacího kalendáře pro přírodní koupaliště na povrchových vodách, ve kterých nabízí službu koupání provozovatel, a další povrchové vody ke koupání ve Zlínském kraji pro rok 2020 Přírodní koupaliště v České republice Zmapujme Českou republiku a její vodní nádrže a přehrady, kde se můžete zajet vykoupat, když budete třeba na dovolené. Lokality, které nejsou v mapách, kde se nevybírá vstupné, ale kde je zajímavá vodní plocha pro příjemné koupání V současné době voda zcela vhodná ke koupání. Kolik je tam lidí: záleží na počasí, ani v teplých dnech však není zcela přeplněno ; ZLÍNSKÝ KRAJ. Štěrkoviště v Otrokovicích Jedno z největších přírodních koupališť ve Zlínském kraji, návštěva se dá spojit s cyklistickou vyjížďko Zlínský kraj - Koupání. Turistik.cz > Celá ČR > Kraje > Zlínský kraj. Přírodní koupaliště Nový Hroz... 85% 53x Koupací oblast leží v hornaté oblasti Javorníků mezi obcemi N. Hrozenkov a Karolinka..

Voda a koupání ve Zlínském kraji - jezera, přehrady

Národní parky a chráněná území v Zlínském kraji (9 atrakcí) Národní parky a chráněná území v Zlínském kraji. Atrakce: Lyžařská střediska. Muzea a galerie. Zámky. Koupaliště. Jezera a vodní plochy. Rozhledny Ve městě Třešť na Vysočině najdete přírodní koupaliště Malvíny. Pro děti je připraveno hřiště, brouzdaliště, skluzavka a různé chrliče vody. Dospělí si mohou zahrát beachvolejbal nebo se připojit k Wi-Fi síti. ZLÍNSKÝ KRAJ V Ostrožské Nové Vsi je koupaliště a zároveň Cyclo-Aqua-Camp Albatros. V areálu je.

Šeberák Přírodní rybník je obklopen travnatými plochami, vstup do vody je pozvolný, nudapláž.. Cesta: metrem na zastávku Opatov, odtud autobusem číslo 165, který jede přímo na koupaliště Šeberák; Vstupné: celodenní 45 korun, děti, důchodci a invalidé 30 korun, od 18 hodin stojí pro všechny příchozí vstup pouze 20 koru Ilustrační foto. ZLÍNSKÝ KRAJ - Poslední srpnový víkend před nástupem do školy jistě nebudou děti chtít strávit doma. Vzhledem k předpovědi počasí, která pro Zlínský kraj slibuje letní tropy, je výlet na přírodní koupaliště a přírodní koupací biotopy jako dělaný Novoměstské koupaliště. Přírodní koupaliště se nachází zhruba 2km severně od centra Nového Města na Moravě a je obklopené lesy. Nachází se zde také dětské brouzdaliště a dětské hřiště v podobě několika prolézaček a skluzavek. Prostor je obklopen z větší části loukou a roztroušeným porostem, z jedné strany. Sezónní koupaliště se nachází na obou březích Lužnice Pískovny v okolí obce Vlkov a v okolí Suchdola a Veselí. Jedná se vnitřní kryté bazény s kombinací venkovních letních bazénů. K areálu patří i letní plovárna U Václava. Najdeme zde dětský bazén a přírodní koupaliště s možností půjčení loděk Přírodní koupání v zatopeném vápencovém lomu s upravenou oblázkovou pláží. Vodní plocha leží pět kilometrů od Litovle. V areálu koupaliště je také možnost ubytovat se v penzionu či rozložit stan na travnaté mezi u jezírka. Kvalita vody: vhodná ke koupání. Občerstvení: ano. Toalety: mobilní. Parkování.

Koupání v přírodě: kde si ho užít bez rizika? - Zlínský dení

Balaton nazývaný také Přírodní koupaliště Na Stanoch nebo Kačák je vodní nádrž vytvořená přítokem Vsetínské Bečvy v Novém Hrozenkově v okrese Vsetín ve Zlínském kraji.Vodní nádrž je písník, který má plochu 9,5 ha.. Areál se využívá v létě jako přírodní koupaliště se sociálním zařízením, převlékárnami, prodejnami občerstvení, dětským. Střední Morava - koupání, plavby lodí a vodní sporty. Představujeme vám tipy kam s dětmi na střední Moravě na koupání, za vodními sporty či vodní zábavou.. U každého tipu koupání je uvedeno, kde se nachází, zda se platí vstupné, možnosti parkování, typy pláží, výskyt půjčoven, atrakce pro děti, sportovní vyžití, možnosti občerstvení a ubytování

Zlínský kraj Česká koupaliště

Koupání bez chemie nabídne v olomouckém regionu další biotop. 16. července 2021 11:10. Alergikům i příznivcům koupališť bez zápachu chloru přibude v kraji nové místo, kam mohou vyrazit. Další koupaliště s hlídanou, ale čistě přírodní vodou, chystají postavit tři sousedící obce z Olomoucka. Velká Bystřice. Přírodní koupaliště v lokalitě Moravskoslezský kraj - detailní popis. Na portálu Ekatalog.cz v oboru Přírodní koupaliště najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Moravskoslezský kraj. 1 Levné hotely Zlínský kraj - Přírodní koupání do 1km. Nejlepší ceny, žádné další poplatky, plaťte přímo na hotelu. Garance stejné nebo nižší ceny Přírodní koupaliště - Opava okres Opava. Přírodní koupaliště - Opava. okres Opava. Koupaliště Hradec nad Moravicí, se sídlem Hradec nad Moravicí, 747 41, Hradec nad Moravicí, v okrese Opava a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Pr 1083, Krajský soud v Ostravě. Právní forma. Přírodní koupaliště ve Zlínském kraji jsou vhodná ke koupání. Kvalita vody v přírodních koupalištích Zlínského kraje je na začátku letní sezony dobrá. Voda je vhodná ke koupání, řekla ČTK Eva Javoříková z krajské hygienické stanice. Na několika místech v regionu má sice voda mírně zhoršené vlastnosti, také.

Koronavirus (COVID-19) Zlínský kraj; Přírodní štěrkovité jezero o rozloze cca 10 ha s travnatými plážemui, které přechází 2m před vodní plochou v písčitou pláž s pozvolným vstupem do vody. Areál je vhodný m.j. pro rodiny s dětmi. V okolí přírodního koupaliště lze provozovat pěší výlety i cykloturistiku. Zlínský kraj - Koupaliště celá ČR. Hotelový resort Zámek Ratměřice - Zámek Ratměřice - to je stylové ubytování uprostřed přírody, špičková gastronomie v restauraci Sequoia a místo plné zážitků! Pořádáme svatby, společenské a firemní akce. Odložte na chvíli starosti stranou a nechejte se u nás hýčkat

Letní koupaliště s vyhřívanou vodou, Bučovice – ŤAPKÁME

Kraj: Zlínský Provoz koupaliště se dvěma bazény, bazének pro batolata, tábořiště, sportovní areál. Nabízíme: koupání v malém i velkém bazénu, plážový volejbal, badminton a speedminton, petanque, půjčovna slunečníků a lehátek, ping pong, stolní fotbálek, bufet plný dobro Přírodní koupaliště v Jihomoravském kraji mají vodu vhodnou ke koupání. Koupat se dá na všech pěti koupalištích na Brněnské přehradě, a to na Kozí horce, Osadě, Rakovci, Rokli i Sokolském koupališti. Teplota vody se pohybuje kolem 22 stupňů Celsia Zlínský kraj. Pokud hledáte v okolí Zlína příjemné přírodní koupání v nadstandardně čisté vodě, pak musíte zajet do Štěrkoviště. V areálu se nachází dobře udržovaná travnatá pláž s upravenými vstupy do vody, dvě dětská brouzdaliště a skluzavky pro menší děti Přírodní koupaliště s výhledem na Krušné hory v chatové osadě Velký Rybník, která se nachází asi 2km od obce Hroznětín. Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do vody. Spokojení budou plavci i rybáři, kterým rybník poskytuje dobré podmínky pro lov Seznam přírodních památek a zajímavostí v Zlínském kraji. Seznam přírodních památek a zajímavostí a jejich program v Zlínském kraji. Zaregistruj se, naklikej si oblíbené památky do seznamu sledovaných a měj jejich aktuální program hned při ruce. Štítky: přírodní památky a turisticky zajímavá místa program.

Sezónní koupaliště se nachází na obou březích Lužnice Pískovny v okolí obce Vlkov a v okolí Suchdola a Veselí. Jedná se vnitřní kryté bazény s kombinací venkovních letních bazénů. K areálu patří i letní plovárna U Václava. Najdeme zde dětský bazén a přírodní koupaliště s možností půjčení loděk Přírodní koupaliště Harasov. Přírodní koupaliště Harasov se nachází 12 km od Mělníka, má písčité dno. Mimo travnatého břehu zde můžete vyzkoušet 2 písčité pláže. Přírodní koupaliště Harasov. Hrad Harasov leží nad osadou Harasov , ve výšce asi 30m na pískovcové skále

Koupání - nejlépe hodnocené turistické cíle pro Zlínský kraj. Přírodní koupaliště Rusava - Rehabilitační centrum Podhostýnského mikroregionu nabízí svým návštěvníkům koupaliště se solárním systémem pro přípravu teplé vody. V areálu najdeme hlavní plavecký bazén. Protože je pravděpodobné, že letošní léto budete vyhledávat místo moře české vodní plochy, připravily jsme seriál, ve kterém si ty nejlepší možnosti ke koupání zrekapitulujeme kraj po kraji. Najít je můžete i na naší mapě, kterou budeme po každém novém článku aktualizovat. Seriál zakončujeme Zlínským krajem

Přírodní koupaliště ve Zlínském kraji si zatím drží dobrou

Přírodní biotop v Kovalovicích, které najdete v Jihomoravském kraji. Adresa, mapa Kovalovice Otevírací doba pondělí: 10:00 - 20:00 úterý: 10:00 - 20:00. Z přírodních koupališť na Vysočině, která tento týden kontrolovali hygienici, je pouze v přehradě Sedlice na Pelhřimovsku špatná kvalita vody.Podle rozboru je nevhodná ke koupání. Ani v Pardubickém kraji se lidé koupání v přírodě většinou nemusí bát. Sníženou průhlednost vody kvůli bahnitému dnu má rybník Hluboký na Pardubicku, což je tam obvyklý jev Zlínský kraj. KRAJSKÁ HYGIENICKÁ STANICE ZLÍNSKÉHO KRAJE Kontakt: Havlíčkovo nábřeží 600, 760 01 Zlín Tel.: +420 577 006 711 Fax: +420 577 006 746 E-mail: khs@khszlin cz Internet: domovská stránka hygienické stanice. Koupaliště ve volné přírodě přírodní koupaliště Kámen Ostrožská Nová Ves. Koupací oblasti VN. Domů » Všechny destinace » Česká republika » Karlovarský kraj » Bílá voda - přírodní koupaliště Chodov Je to už pěkná řádka let, kdy tady v Chodově bylo v provozu krásné koupaliště, na které bohužel už jen s nostalgií pamětníci vzpomínají V této rubrice naleznete koupaliště, bazény, plovárny i lomy a rybníky vhodné ke koupání. Jsou zde aktualizované informace o místech jako je Aquapark Barrandov, Letňany Lagoon, Aquacentrum Synot, Aqu Zlínský kraj. Adresa: Štefánikova, 687 71 Bojkovice. Přírodní koupaliště Hamr na Jezeře. Liberecký kraj, Ploučnice.

Zlínský Kraj Mapa koupání v přírodě - Kam k vod

Areál přírodního koupaliště Na Stanoch najdete v oblasti městyse Nový Hrozekov. Jeho centrem je umelě vytvořené jezero, nebo také Balaton či Kačák, jak ho nazývají místní.. Opalovat se a relaxovat je možné na travnatých i písčitých plážích Přírodní zajímavosti Zlínský kraj - největší výběr v Zlínském kraji. Tipy na výlety pro děti i dospělé Zlínský kraj přírodní koupaliště - rybník Tajch . místo: Šindelová typ: rybník . vstup: - pláž:travnatá vstup do vody: přírodní dno: - WC: ano šatny: - občerstvení: ano parkoviště: ano dostupnost: - poznámka: Okolí je vhodné pro pěší turistiku (houbaření) a cykloturistiku plavčík ani zdravotník zde není.Možné ubytování ve stanech po dohodě S pokračující letní sezónou se zhoršuje kvalita vody v některých sledovaných koupalištích. K 30. červenci byly vydány již 4 zákazy koupání (černý symbol) a 11 lokalit je označeno jako nevhodné ke koupání (červený symbol). Dále na řadě lokalit, které jsou hojně navštěvovány, dochází k mírnému zhorše

Letní počasí, které by mělo na Moravě panovat minimálně v pátek a v sobotu, láká k vodě. Teplota v přírodních nádržích bude ještě spíše jen na osvěžení a pro otužilejší plavce, zaplavat si ale lze už i v některých bazénech a koupalištích. Tady jsou naše tipy, kam lze tento víkend vyrazit v Olomouckém kraji. - 1 kapitol Informace. Koupaliště se nachází na jednom z nejčistších míst České republiky, na Českomoravské vrchovině, v jižní části obce Vyskytná, v kraji Vysočina, v nadmořské výšce 613 metrů.. Koupaliště obklopují dvě travnaté pláže s písčitým přístupem do vody Původní koupaliště tam ale vzniklo už v roce 1937. Současné přírodní koupaliště, přesněji přírodní biobazén nemá ve vodě žádné chemické látky a voda je proto vhodná i pro alergiky. Čistí se vedle zóny koupací v technologických čistících šachtách Rybníky Zlínský kraj. Vsetín (2) Hrady, zámky, zříceniny (8) Muzea (30) Kostely, kláštery (12) Galerie (5) Přírodní lokality (15

Termální koupaliště Podhájská | kamkvode

Olomoucký kraj - Výlet po našem kraji můžete na mnoha místech krásně spojit i s přírodním osvěžením. Tady jsou naše tipy na bezplatné koupání mezi stromy, skalami, s vybaveným zázemím, či jen tak nadivoko Tipy: K4M DO PŘÍRODY 18. 2. 2021. 18. 2. 2021. Lom Kurovice je přírodní památkou, jež se nachází necelé 2 km jižně od obce Kurovice. Ochrana se zde vztahuje také na chráněné druhy obojživelníků a plazů. Lom najdete na severozápadním okraji Vizovické vrchoviny Další na seznamu je koupaliště Kolová. Vodní plocha vyhledávaná pejskaři je situována kousek od karlovarského letiště. Na místě je i pláž vyhrazená pro nudisty. Možnost přírodního koupání na Karlovarsku skýtá rybník v Děpoltovicích, který najdete asi 7 km severně od Karlových Varů

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje - Koupání ve

 1. Česká republika. Zlínský kraj. Zlín. Zobrazit webkameru. Webové kamery na koupališti Panorama Zlín. Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Zlín - koupaliště Panorama. Zobrazit webkamery v okolí. Nahlásit nefunkční. Shlédnutí: 68x
 2. Lázně Mšené, skryté v údolí Mšenského potoka na okraji obce Mšené-lázně, se nacházejí pouhých 40 km severně od Prahy, nedaleko města Roudnice nad Labem.
 3. Sport. akce a závody Bazény, aquaparky, koupaliště Cyklostezky Skiareály Bobové dráhy, lanové parky Sportovní areály, kluby. Školy, školky, jesle Kurzy a kroužky Kurzy pro rodiče DDM Mateřská a rodinná centra. Pořádání narozeninových oslav Restaurace a kavárny Hlídání dětí Ubytování, zájezdy Tábory

V ostatních sledovaných přírodních koupalištích v regionu je voda v pořádku, potíže s její kvalitou však přetrvávají v biotopu v Prostřední Bečvě na Vsetínsku. V Jihomoravském kraji má kalnou vodu vodní nádrž Výrovice na Znojemsku, ke koupání ale voda vhodná je. Ostatní koupaliště v kraji mají vodu kvalitní Možnosti koupání v Havlíčkově Brodě viz trať 225. Asi 1 km východně od zastávky Plačkov se nachází přírodní koupaliště na Plačkovském rybníku. V Humpolci je možno navštívit otevřené městské koupaliště, nacházející se asi 1 km východně od železniční stanice Humpolec Už dlouho předlouho toužíme my, Zlíňané, po aquaparku, ale tohle přání zatím nebylo městskými radními vyslyšeno. Namísto něj se před pár lety obyvatelé největšího zlínského sídliště Jižní Svahy dočkali alespoň svého prvního koupaliště, které se tak stalo daleko levnější aquaparkovou náhražkou. Co Přírodní lokality Zlínský kraj . Vsetín (10) Hrady, zámky, zříceniny (8) Muzea (30) Kostely, kláštery (12) Galerie (5) Přírodní koupaliště, Chráněná území, Cyklistické výlety, Lyžování, Pěší túry, Přírodní lokality, Restaurace, Sport, Vycházky . Pro rodiny s dětmi (1 hodnocení). Největší databáze národních přírodních památek, jeskyní a dalších přírodních zajímavostí na území ČR. Zlínský kraj - Přírod. památky celá ČR. Zlínský kraj Místa Turistické zajímavosti Památky Přírod. památky. Čertovy skály Hrady Zámky Zříceniny Rozhledny ZOO Památky Koupaliště.

Bílé Karpaty: Přírodní památka Pod Vrchy (sněženka podsněžník) Přírodní památka Pod Vrchy (03/2014)V místě Pod vrchy u obce Bohuslavice nad Vláří (Zlínský kraj, okres Zlín) se nachází nejbohatší lokalita přirozeného výskytu sněženky podsněžníku (Galanthus více informací.. Podhradský rybník. Přírodní koupaliště se nachází pod plumlovským zámkem, návštěvníci mají k dispozici upravenou pláž a lavičky. V blízkosti se nachází autokemp Žralok, který nabízí ubytování i občerstvení. Kvalita vody: neměří se. Občerstvení: ano, v autokempu Žralok. Toalety: v autokempu Žralok

K vodě - mapa koupání v přírodě Přírodní koupaliště v Č

 1. Zákaz koupání zatím vydán nebyl. Již 7 lokalit je k dnešnímu datu označeno jako nevhodné ke koupání (červený symbol - podrobněji viz níže). Vzhledem k postupující koupací sezóně dochází na některých hojně navštěvovaných lokalitách již k mírnému zhoršení kvality vody (oranžový symbol, kdy je doporuč
 2. Pod Strání 2268, 75661 Rožnov pod Radhoštěm. Camp Sport se rozprostírá na ploše 2 ha. Na této ploše je cca 150 míst pro umístění stanů či karavanů s možností připojení na elektrickou síť o napětí 220 V. Zhruba polovina kempu se nachází pod vzrostlými stromy, které zajišťují celodenní stín. U ohniště je.
 3. Přehled koupališť, bazénů a aquaparků vhodných pro děti. Inspirujte kam vyrazíte s dětmi za vodními radovánkami. Naleznete zde monoho tipů, recenzí, rad a informací kam s dětmi vyrazit na koupaliště. Výlety jsou rozděleny dle krajů
 4. imální rozestupy 2 metry. Z důvodu typu provozu není povinná ochrana dýchacích cest pří v bazénu či sauně, nasazena by ale měla být ve společných prostorech (recepce apod.)
 5. Zdroj: Liberecký kraj. V Krkonoších, v klidné části města Harrachov, se v nádherné horské krajině nachází přírodní koupaliště, které oceníte hlavně v tropických dnech. Patří totiž k těm z nejstudenějších u nás
 6. V poslední době vzrostl zájem o zahradní, koupací jezírka. Je ideální mít přírodní koupání přímo na zahradě u domu. Pokud ho právě Vy toužíte mít, oberaťte se na firmu GARD&N, která v regionu Zlín, Uherské Hradiště a Brno působí - dodá projekt, postará se o kompletní realizaci včetně filtračního systému
 7. Přírodní koupaliště se nachází v obci Babylon cca 5 km jihozápadně od u Domažlic. Nabízí svým návštěvníkům travnatou pláž, kabinky, parkoviště a občerstvení. V provozu je sezónně přibližně od 15. května do 15. září. Přírodní koupaliště v obci Babylon bylo oblíbené a vyhledávané už za první republiky
RIVIÉRA BRNO – ŤAPKÁME

Ostatní přírodní koupaliště v regionu mají vodu kvalitní. Ve Zlínském kraji není vhodná ke koupání voda v nádrži v Horní Bečvě na Vsetínsku, která vykazuje krátkodobé mikrobiologické znečištění. Zda je koupání v nádrži bezpečné, by měli hygienici zjistit z odběrů nových vzorků plánovaných na pondělí Kemp Mokrej žalud se nachází ve městě Český Dub, na severu Čech, v Libereckém kraji, v nádherné krajině Podještědí. Najdete v něm vše co ke správnému kempu patří. Kiosek, restauraci, apartmány, stání pro karavany a stany, přírodní koupaliště s travnatými plážemi, hřiště na plážový volejbal, dětské. Mám velkou radost z toho, že je naše koupaliště skutečně na úrovni, neskrýval nadšení Miloň Slabý, starosta Jemnice na Třebíčsku. Tamní biotop totiž časopis Forbes zařadil mezi nejkrásnější přírodní koupaliště v České republice koupání Zlínský kraj; Kam se jít vykoupat / koupání Jihočeský kraj / koupání Tábor / PŘÍRODNÍ LOKALITA TÁBOR , VOJENSKÁ PLOVÁRNA , JORDÁN; PŘÍRODNÍ LOKALITA TÁBOR , VOJENSKÁ PLOVÁRNA , JORDÁN. Posted By cestujpoznavej@gmail.com on Srpen 1, 201 Zlínský kraj Okres Uherské Hradiště Přírodní koupaliště a Cyclo-Aqua-Camp v Ostrožské Nové Vsi. Rádi Vás přivítáme na bezpečném koupališti se sociálním zařízením a rozšířenými gastro.

Přírodní koupaliště Albatros (Ostrožská Nová Ves) – Okres

Nejkrásnější přírodní koupaliště v Česku - iDNES

Zlínský kraj - Koupán

 1. Relax (hotel, kemp, chaty) KYČERA je populární a turisty vyhledávané celoroční ubytování v srdci Beskyd. Nově vybavené ubytování zahrnuje ubytování v hotelu, vybavených srubech a cyklo/moto kempu, je zde možnost stravování pro všechny ubytované, stylová restaurace s velkou terasou a krajovými specialitami, sál pro svatby, školení, rauty ,oslavy atd
 2. PARDUBICE - Voda ve většině přírodních koupališť v Pardubickém kraji je čistá, počasí však plavcům příliš nepřeje. V chladnějších dnech posledního týdne se vydávají do vln jen otužilejší jedinci. Odpustit koupání by si ale raději měli ve vodní nádrži Seč na Chrudimsku, kde hygienici již delší dobu registrují zvýšený výskyt sinic, řekl vedoucí.
 3. Vodu vhodnou ke koupání mají všechna přírodní koupaliště v Jihomoravském kraji. Situace se zlepšila i na Vranovské přehradě v oblasti Bítov, Kopaninky, kde v půli srpna hygienici koupání nedoporučovali. Vranovská přehrada však má nadále zhoršenou kvalitu vody. Lidem by ale neměla způsobit problémy

Lákají vás přírodní koupaliště v kraji? Víme, jaká je

PK720751 přírodní koupaliště Albatros Zlínský PK810951 štěrkovna Hlučín Moravskoslezský) 2. část Přírodní koupaliště místního významu* kód oblasti CZ název oblasti KRAJ PK210352 Probošťská jezera Středočeský PK211351 Jezero Ostrá Středočeský PK212151 Tyršovo přírodní koupaliště Středočesk Bánovce nad Bebravou: Na koupaliště či do přírody, výběr je na vás. Bánovce nad Bebravou jsou větší okresní město v kraji Trenčianském. Do Bratislavy to mají dost daleko, přibližně 147 km. Město je protkáno množstvím památek. K nim patří například Kostol svätého Mikuláša Biskupa postavený v gotickém stylu. Možnosti koupání v Havlíčkově Brodě viz trať 225. Asi 1 km východně od zastávky Plačkov se nachází přírodní koupaliště na Plačkovském rybníku. V Humpolci je možno navštívit otevřené městské koupaliště, nacházející se asi 1 km východně od železniční stanice Humpolec

Koupaliště Zlínský kraj • Firmy

Bohuslavice (Okres Jihlava) – CzechIndex

Přírodní koupaliště Hlídačky